Екзотологія

Прийом фахівця по рептиліям, гризунам (первинний)
550 грн
Прийом фахівця по рептиліям, гризунам (повторний)
400 грн
Консультація по утриманню екзотичних тварин
55 грн

Екзотолог – це лікар ветеринарної медицини, який займається хворобами екзотичних тварин. Такі пацієнти мають породні і видові особливості, і не завжди терапевт може помітити патології або відхилення від норми. Спеціаліст по екзотичним тваринам приймає:

Коли потрібен екзотолог?

Поведінка екзотичних тварин вимагає уваги з боку господарів, так як зміни режиму можуть бути ознакою що розвитку проблеми. До ветеринара необхідно звернутися, якщо:

Екзотолог детально вивчає не тільки фізіологію, а й норми поведінки тварин. Такий лікар діагностує патологію і призначить лікування з урахуванням особливостей виду.

Методи діагностики та лікування

Діагностика захворювань екзотів проводиться за допомогою лабораторних досліджень, огляду і візуальної діагностики. Лікар відпрацьовує навички проведення таких маніпуляцій і може інтерпретувати результати діагностики з урахуванням видових особливостей тварини.

Організм дрібних екзотів має суттєві відмінності від домашніх тварин: собак і кішок, саме тому діагностику захворювань, постановку діагнозу і лікування повинен здійснювати тільки фахівець вузького профілю. Екзотолог також проводить планові і екстрені операції.

Підготовка до прийому

Ні плановий, ні терміновий прийом не вимагають складної підготовки. Господарю необхідно зібрати інформацію, яка потрібна лікаря: вік тварини, режим харчування і раціон, поведінкові особливості, перенесені захворювання і хронічні проблеми. Доставляти вихованця на прийом потрібно в спеціальній клітці або переносці, мінімізувавши стрес.

Якщо ви перебуваєте в Києві, лікар-екзотолог може прийняти улюбленця в мережі ВЦ «Алден-Вет».

Красноухая черепаха - недешёвая "игрушка".

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини та отримуйте першими наші спеціальні пропозиції, знижки та новини

Запис на прийом
X
Отзыв
X
Пошук
X